Tagi

, , , , ,

Naprawa komputerów przenośnych znacząco różni się od napraw związanych z komputerami stacjonarnymi. Różnica jest tak ogromna jak z Ziemi na Księżyc.

Ale po kolei…

13087360_l

Jeśli mamy problem z laptopem najprostszym sposobem jest odszukać w wyszukiwarce internetowej serwis laptopów. Zanim jednak oddamy tam sprzęt do naprawy zapytajmy serwisanta o koszt związany z diagnozą laptopa, czasem naprawy i oczywiście okresem gwarancyjnym jaki udzielą nam na wykonaną usługę.

Są to o tyle istotne dane, że pozwalają one na weryfikację firmy świadczącej usługi serwisowe. Bowiem dobry serwis laptopów charakteryzuje się bezpłatną diagnozą uszkodzenia sprzętu i 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym, który zostaje udzielony klientowi. Rzadko, który serwis laptopów, może zaoferować takie warunki, gdyż przeważnie jest tylko pośrednikiem, a nie rzeczywistym wykonawcą usługi.

Większość serwisów komputerowych nie posiada odpowiedniej wiedzy, ani sprzętu który pozwalał by na naprawę płyty głównej laptopa, czy karty graficznej; nie mówiąc już o pracy ze schematem czy oscyloskopem. Tak, tak naprawa laptopów bowiem wiąże się ze znajomością zasady działania płyty głównej laptopa, umiejętności czytania schematu blokowego oraz poprawnych odczytów wartości napięć i poboru prądu.

KB

Tak więc zwykły serwisant jak i firma komputerowa przyjmują tylko uszkodzonego laptopa po czym odsyłają go dalej do punktu: Serwis laptopów Chorzów, gdzie trafia większość uszkodzonych laptopów z terenu Chorzowa.

Odpowiedni sprzęt pozwala na naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek jakie mogą się przytrafić każdemu użytkownikowi laptopa. Zaczynając od zwykłej wymiany matrycy czy dołożeniu pamięci Ram, a kończąc na wymianie układów BGA czy poszczególnych scalaków lutowanych w technologii SMD.

Serwis laptopów

Tak więc serwis laptopów Chorzów to miejsce gdzie nie tylko można zasięgnąć bezpłatnej informacji na temat naszego laptopa, ale także bezpiecznie go naprawić i cieszyć się z dobrze wykonanej usługi.
serwis laptopów Świętochłowice; naprawa laptopów

Reklamy