Tagi

, , , , , ,

Kiedy nasz laptop przestanie działać stajemy przed poważnym wyzwaniem jakim jest naprawa laptopa. Nie od dziś wiadomo, że jak w każdej branży usługowej tak i komputerowej jest cała masa fachowców i partaczy.Zanim gdziekolwiek oddamy laptopa do naprawy musimy trochę zbadać rynek aby wykluczyć partaczy. Jak to zrobić?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, gdyż poprzez rozmowę z serwisantem niewiele wywnioskujemy. Bywa że jeden jest małomówny, a drugi znów paplała co nie wyklucza ich umiejętności. Najlepszym dowodem na sumienność naprawy laptopa jest po prostu okres gwarancyjny wykonanej usługi. Oczywiście może się zdarzyć jakaś wpadka nawet najlepszemu serwisowi co tylko potwierdza regułę: „ten się nie myli co nic nie robi”.

Jeśli chodzi o jakiś dobry serwis laptopów, który można polecić w województwie śląskim to z całą pewnością jest to PS COMPUTER w Świętochłowicach. Jest to nie duży punkt choć z terminami u nich ciężko. Średni czas naprawy laptopa wynosi 3 dni co i tak można uznać za niezły wynik. Gdzie indziej można czekać i 14 co nie jest jednoznaczne z dobrą naprawą. Wszystkie naprawy jakie wykonują spełniają międzynarodowe normy IPC. Stanowisko serwisowe jest w pełni wyposażone i zgodne z normą ESD. Profesjonalna stacja lutownicza do montażu układów BGA i SMD co umożliwia naprawy nawet najbardziej skomplikowane.

Reklamy